Wszystkie produkty
-
Siatkowe panele ogrodzeniowe
-
Ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa
-
Ogrodzenie zabezpieczające z siatki V
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Ogrodzenie z kutego żelaza
-
Ogrodzenie zagrody
-
Naprawiono ogrodzenie z węzłem
-
Tymczasowy panel ogrodzeniowy
-
Ogrodzenie palisadowe
-
Metalowe bramy ogrodzeniowe
-
kurtyna z metalowej siatki
-
Hodowla psów ciężkich
-
Metalowy słupek ogrodzeniowy
Osoba kontaktowa :
Liu
Numer telefonu :
13333085126
słowa kluczowe [ mesh fence panels ] mecz 88 produkty.
Panele ogrodzeniowe z siatki o długości 12 stóp Ocynkowane wiatroodporne metalowe tymczasowe
| Kolor: | Srebrny, zielony, żółty |
|---|---|
| Marszczenie: | 2 |
| Rura pionowa: | 32 mm |
Tymczasowe panele ogrodzeniowe ocynkowane ogniowo
| Marszczenie: | 2 |
|---|---|
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
Ogrodzenie podwórkowe i ogrodowe V Siatkowe ogrodzenie 60 mm malowane proszkowo
| Kolor: | zielony, czarny, biały |
|---|---|
| Poczta: | 60mm |
| Skończyć: | ocynkowane, malowanie proszkowe |
Outdoor Garden Prywatność 3D Zakrzywiona brama ogrodzeniowa z siatki V
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Nazwa: | Bezpieczeństwo siatki V |
| Waga: | 25kg/panel |
60 mm Malowanie proszkowe Spawane ogrodzenie z siatki V 2,5 m 4 mm
| Armatura: | Słupki, wsporniki, zaciski, śruby |
|---|---|
| Poczta: | 60mm |
| Długość życia: | 20-30 lat |
Gęste ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa 1m-3m 358 Ogrodzenie antyprzecięciowe przeciw wspinaczce
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Panele bezpieczeństwa 3D Curvy Steel ocynkowane spawane z powierzchnią malowaną proszkowo
| Aplikacja: | Ogrodzenia o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Kolor: | zielony, czarny, biały |
| Skończyć: | Ocynkowany |
3D składane zakrzywione ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa 3,2 mm 3,5 mm 4 mm spawane ogrodzenie z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Spawane ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa 358 Anti Climb For Airport Prison
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Więzienne ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa Malowane proszkowo 358 Anti Climb
| Nazwa produktu: | Wysokie bezpieczeństwo Malowane proszkowo ogrodzenie z siatki drucianej 358 zapobiegające wspinaniu |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |

