Wszystkie produkty
-
Siatkowe panele ogrodzeniowe
-
Ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa
-
Ogrodzenie zabezpieczające z siatki V
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Ogrodzenie z kutego żelaza
-
Ogrodzenie zagrody
-
Naprawiono ogrodzenie z węzłem
-
Tymczasowy panel ogrodzeniowy
-
Ogrodzenie palisadowe
-
Metalowe bramy ogrodzeniowe
-
kurtyna z metalowej siatki
-
Hodowla psów ciężkich
-
Metalowy słupek ogrodzeniowy
Osoba kontaktowa :
Liu
Numer telefonu :
13333085126
słowa kluczowe [ mesh fence panels ] mecz 88 produkty.
Mieszkalny komercyjny tymczasowy panel ogrodzeniowy 3mm 2m
| Rura ramowa: | 25 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 2m |
| Kolor: | Srebrny, zielony, żółty |
358 Ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa 3-5 mm Ogrodzenie z siatki więziennej
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Tymczasowy panel ogrodzeniowy o wymiarach 6 stóp x 12 stóp Ocynkowana ogniowo konstrukcja ogniw łańcucha
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
|---|---|
| Wysokość: | 2m |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
Budowa Tymczasowe panele ogrodzeniowe o wymiarach 6 stóp x 10 stóp
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3 mm |
| Color: | Silver,grren,yellow |
Przenośne tymczasowe panele ogrodzeniowe do basenów Plac budowy Bariera dla psów Malowana proszkowo
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, zielony, żółty |
| Marszczenie: | 2 |
Zewnętrzne panele ogrodzeniowe ze stali ocynkowanej tymczasowej o długości 4 stóp
| Rura pionowa: | 32 mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
| Frame Pipe: | 32mm |
3 "X 0,5" X 8 Gauge Anti Climb Mesh Ogrodzenie Wysokie bezpieczeństwo 358 Mesh Prison
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
6 stóp × 12 stóp Ogniwo łańcucha Tymczasowy panel ogrodzeniowy Ogród ocynkowany
| Pakiet: | Karton |
|---|---|
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
| Marszczenie: | 2 |
3mm 2m Tymczasowe panele ogrodzeniowe ocynkowane do budowy
| Marszczenie: | 2 |
|---|---|
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
| Średnica drutu: | 3 mm |

