Wszystkie produkty
-
Siatkowe panele ogrodzeniowe
-
Ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa
-
Ogrodzenie zabezpieczające z siatki V
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Ogrodzenie z kutego żelaza
-
Ogrodzenie zagrody
-
Naprawiono ogrodzenie z węzłem
-
Tymczasowy panel ogrodzeniowy
-
Ogrodzenie palisadowe
-
Metalowe bramy ogrodzeniowe
-
kurtyna z metalowej siatki
-
Hodowla psów ciężkich
-
Metalowy słupek ogrodzeniowy
Osoba kontaktowa :
Liu
Numer telefonu :
13333085126
słowa kluczowe [ mesh fence panels ] mecz 88 produkty.
Panel ogrodzeniowy ze stali ocynkowanej o wymiarach 2400 mm x 2100 mm 2 mm
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3 mm |
| Rura pionowa: | 32 mm |
Ogrodzenie zabezpieczające z ocynkowanej belki powlekanej PVC 2,5 m Ogrodzenie graniczne z ogrodem
| Rozmiar siatki: | 50mm x 200mm |
|---|---|
| Szerokość: | 2,5 mln |
| Kolor: | zielony, czarny, biały |
Ogrodzenie z siatki drucianej o długości 5 stóp Galwanizowane PCV Komercyjne metalowe siatki druciane Cyklon Interlink Ogrodzenia druciane
| Długość: | 50 stóp |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Typ łącza: | Oduczać |
Ocynkowane ogrodzenie z siatki ogniw łańcucha
| Powłoka: | PCV, ocynkowane |
|---|---|
| Rozmiar posta: | 2,5 cala |
| Armatura: | Tak |
Ogrodzenie z siatki ogrodowej 10 stóp kwadratowy słupek 9 Gauge Powłoka PVC
| Kolor: | srebrny, zielony |
|---|---|
| Rodzaj wpisu: | Kwadrat |
| Instalacja: | majsterkowanie |
Tymczasowy panel ogrodzeniowy ocynkowany ogniowo 50 x 50 mm 6 stóp x 10 stóp
| Rodzaj metalu: | Stalowa rura |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowanie proszkowe |
| Stosowanie: | Ogrodzenie sportowe, ogrodzenie budowlane, |
6 stóp 50 stóp ogrodzenie z siatki diamentowej powlekane PVC Gi Chain Link Mesh 9 Gauge
| Coating: | PVC, Galavnized |
|---|---|
| Miernik: | 9 |
| Rozmiar siatki: | 2 cale |
Ogrodzenie panelowe ze stali V o grubości 4 mm z wykończeniem proszkowym 2,4 m 2,5 m
| Armatura: | Słupki, wsporniki, zaciski, śruby |
|---|---|
| Średnica drutu: | 4 mm |
| Nazwa: | Bezpieczeństwo siatki V |
Ogrodzenie z siatki spawanej V Ogrodzenie z PCV Ogród domowy 4 mm 2,5 m
| Skończyć: | ocynkowane, malowanie proszkowe |
|---|---|
| Poczta: | 60mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Malowana proszkowo |
Ocynkowane ogrodzenie z siatki V 50 mm X 200 mm 2,5 m 4 mm
| Skończyć: | Ocynkowany |
|---|---|
| Poczta: | 60mm |
| Średnica drutu: | 4 mm |

