Wszystkie produkty
-
Siatkowe panele ogrodzeniowe
-
Ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa
-
Ogrodzenie zabezpieczające z siatki V
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Ogrodzenie z kutego żelaza
-
Ogrodzenie zagrody
-
Naprawiono ogrodzenie z węzłem
-
Tymczasowy panel ogrodzeniowy
-
Ogrodzenie palisadowe
-
Metalowe bramy ogrodzeniowe
-
kurtyna z metalowej siatki
-
Hodowla psów ciężkich
-
Metalowy słupek ogrodzeniowy
Osoba kontaktowa :
Liu
Numer telefonu :
13333085126
słowa kluczowe [ mesh fence panels ] mecz 88 produkty.
358 Ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Przenośny tymczasowy panel ogrodzeniowy 32 mm ze stali ocynkowanej
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
|---|---|
| Waga: | 25 KG |
| Rura pozioma: | 32 mm |
Tymczasowe panele ogrodzeniowe z ogniwami łańcucha o szerokości 2 m 2 fałdy
| Szerokość: | 2m |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, zielony, żółty |
| Średnica drutu: | 3 mm |
Ogrodzenie z siatki zabezpieczającej przed przecięciem Wyraźny widok Brama przesuwna 358 Wire Anti Climb
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Wysokie bezpieczeństwo 358 siatkowych paneli ogrodzeniowych przeciw wspinaczce na lotnisko
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Zewnętrzne przenośne tymczasowe metalowe panele ogrodzeniowe
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, zielony, żółty |
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
6 X 10 Tymczasowy panel ogrodzeniowy 50 X 50 mm 2 m Konstrukcja
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
|---|---|
| Grubość: | 2 mm |
| Pakiet: | Karton |
2-metrowe panele ogrodzeniowe budowlane 32 mm 8 '' X 10'' Stal
| Rozmiar siatki: | 50X50mm |
|---|---|
| Rura pozioma: | 32 mm |
| Materiał: | Stal |
Wysokie bezpieczeństwo 358 Weld Anti Climb Panele ogrodzeniowe 1,5-2 m 4 mm
| Nazwa produktu: | igh Security Fence Anti Climb Fence 358 Type Weld Mesh Fence 358 Anti Climb Security Fence |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
3mm 3.5mm 4mm Wysoki poziom bezpieczeństwa 358 Ogrodzenie z siatki więziennej Wyraźne ogrodzenie
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |

