Wszystkie produkty
-
Siatkowe panele ogrodzeniowe
-
Ogrodzenie z siatki o wysokim poziomie bezpieczeństwa
-
Ogrodzenie zabezpieczające z siatki V
-
ogrodzenie z ogniw łańcucha
-
Ogrodzenie z kutego żelaza
-
Ogrodzenie zagrody
-
Naprawiono ogrodzenie z węzłem
-
Tymczasowy panel ogrodzeniowy
-
Ogrodzenie palisadowe
-
Metalowe bramy ogrodzeniowe
-
kurtyna z metalowej siatki
-
Hodowla psów ciężkich
-
Metalowy słupek ogrodzeniowy
Osoba kontaktowa :
Liu
Numer telefonu :
13333085126
słowa kluczowe [ mesh fence panels ] mecz 88 produkty.
2mm tymczasowe ogrodzenie ogniwa łańcucha 2m 2 fałdy ocynkowane
| Rura pozioma: | 32 mm |
|---|---|
| Rura pionowa: | 32 mm |
| Marszczenie: | 2 |
Malowane proszkowo o wysokim poziomie bezpieczeństwa 358 ogrodzenie antypoślizgowe
| Nazwa produktu: | Trwałe spawane 358 antypoślizgowe ogrodzenie z siatki drucianej na sprzedaż |
|---|---|
| Wykończenie ramy: | Malowane proszkowo, powlekane PCV, niepowlekane, malowane proszkowo lub cynkowane ogniowo, ocynkowan |
| Typ: | Ogrodzenia, kraty i bramy, ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa |
Ocynkowane tymczasowe ogniwo łańcucha ogrodzeniowego 16mm 50x50mm
| Rura ramowa: | 25 mm |
|---|---|
| Rura pionowa: | 16mm |
| Waga: | 25 KG |
Stalowe ogrodzenie ochronne z siatki 3D V 4 mm 60 mm Słupek 50 mm X 200 mm
| Szerokość: | 2,5 mln |
|---|---|
| Armatura: | Słupki, wsporniki, zaciski, śruby |
| Kolor: | zielony, czarny, biały |
Ogrodzenie z drutu stalowego z drutu powlekanego gumą PVC
| Rozmiar posta: | 2,5 cala |
|---|---|
| Typ łącza: | Oduczać |
| Akcesoria: | ogrodzenie z ogniw łańcucha |
Ogrodzenie zabezpieczające z siatki ocynkowanej V o grubości 4 mm 3000 mm 2500 mm
| Wysokość: | 2,4m |
|---|---|
| Średnica drutu: | 4 mm |
| Kolor: | zielony, czarny, biały |
Strona główna Zewnętrzne ogrodzenie ochronne z siatki V Dekoracyjny ogród z zakrzywionej spawanej siatki drucianej 3D
| Skończyć: | ocynkowane, malowanie proszkowe |
|---|---|
| Długość życia: | 20-30 lat |
| Średnica drutu: | 4 mm |
Ogrodzenie zabezpieczające z siatki o wymiarach 50 mm x 200 mm V na zewnątrz o wysokości 2,4 m
| Nazwa: | Bezpieczeństwo siatki V |
|---|---|
| Wysokość: | 2,4m |
| Średnica drutu: | 4 mm |
Ogrodzenie o wysokim poziomie bezpieczeństwa o szerokości 2,5 m V Mesh 50 mm X 200 mm
| Kolor: | zielony, czarny, biały |
|---|---|
| Waga: | 25kg/panel |
| Gwarancja: | 5 lat |

